Založ si blog

9. KTO zarábal 13. 000 € mesačne ale išiel pre štát robiť za 3. 000 € ?

Čítaj1 len ak máš IQ 102 a viac a/alebo si príslušník tajnej služby a/alebo si poslanec. Inak to nepochopíš, šifru nenájdeš a je to waste of time.

Poďme teda IN MEDIAS RES2.

V krajine, kde sa voda sypala a piesok lial, sa jedného krásneho rána začalo obdobie zatýkania nevinných naších ľudí a padre aj madre sa začali čudovať, čože sa to v našej karpatskej demokracii v srdci Európskej únie vlastne deje…

Nikto netušil, čo to vlastne má všetko znamenať ale Kajúcnici pochopili, že keď začnú mluvit, majú šancu byť na Vianoce doma v rodinnom kruhu, pri stromčeku, pochutnávajúc si na kapríkovi pri štedrovečernom stole, inak ich čakajú Vianoce len s filé a studeným šalátom so zemiakmi z Poľska.

Lajo veci začal vysvetľovať nezainteresovaným koženo-prezliekačom kábatov a povedal, že chcel vlastne len pomôcť babke a dedkovi, ktorým chcel zmeniť kúrenie v domčeku z tuhého paliva na plyn.

Zmena kúrenia v domčeku babky a dedka niečo stoji a tak sa opýtal, že keď bude poctivo pracovať pre karpatskú demokraciu, či zarobí dosť na to, aby zmenil vykurovací systém.

Je potrebné podotknúť, že Lajo bol bezpečnostne spoľahlivý s oficiálnou bezpečnostnou previerkou a certifikátom na to, že vykurovací systém nedodrbe 🙂 

Lajo sa teda natvrdo opýtal, aká je mzda na tej pozícii. Na to Lajo dostal odpoveď, že zhruba 3.000 €, u Laja nastal v momente ďalší problém, nakoľko Lajo v tom čase zarábal 13.000 € mesačne a bolo to stále málo na zmenu vykurovacieho systému v domčeku babky a dedka. Na to mu padre a madre povedali, že tých 10.000 € mu budú doplácať, čo sa aj dialo v hotovosti a Lajo následne zmenil vykurovací systém v domčeku babky a dedka.

Poznáte toho čestného človeka, ktorý zarábal 13.000 € mesačne ale išiel pre štát robiť za 3.000 € mesačne ? 

Na záver je potrebné uviesť, že všetko vo svete je vyvážené. 

Mimoriadne dôležitá je pšenička, ktorá potrebuje zem a sĺnko a z ktorej po jej zomletí  pekári každé ráno napečú chlebík. Sĺnko musí svietiť, aby mohla pšenička zo zeme vyrásť. A tiež pšenička potrebuje vodu. Dážď z nebies, aby pšenička nevyschla, aby ju sĺnko nespálilo.

Ďakujem za všetky informácie a podnety, ktoré mi zasielate (viete kde) a dodávate (viete ako), ktoré pôsobia v týchto tažkých časoch ako dar z nebies preto, aby som všetkým hladným po pravde prinášal duchovnú obživu3na tomto blogu a chránil tak Vás aj seba pred tajnými službami4, ktoré  svojou ne/činnosťou namiesto ochrany demokratických hodnôt našej spoločnosti svojou ne/činnosťou demokratickú spoločnosť rozkladali/jú a/alebo deštruovali/ujú.

Sledujte moje blogy tak ako ich sledujú tajnoši123 a dozviete sa aj informácie O KORUPČNOM KONANÍ A PÁCHANÍ ORGANIZOVANEJ TRESTNEJ ČINNOSTI V JUSTIČNOM SYSTÉME Slovenskej republiky.

1 V časoch Korony je duchovná obživa, ktorá veriacim má v kostoloch odovzdávaná byť obmedzená. A preto je možné duchovne sa obohatiť hlavne virtuálne, na internete. K tomu slúžia aj myšlienky v mojich blogoch, ktorých pochopenie vyžaduje IQ 102 a viac. V každom z blogov je totiž ukrytá šifra. Kým v časoch nekorony a neinternetu sa šifry a posolstvá odovzdávali cez mŕtve schránky, dnes v časoch korony sa šifry a posolstvá šíria aj blogmi a hoaxami.

2 Odhalenia v tomto blogu budú brutálne a čerti ochraňujúci kyberpriestor by ich mohli dokonca nazvať aj hoaxami, ale neverte tomu. Každý hoax je aj súčasťou propagandy a každá propaganda je aj súčasťou politiky.

3  Viac aj v blogu s názvom: Slnko a dážď https://gurtlervlado.blog.pravda.sk/2020/11/18/slnko-a-dazd/

4 Demokratická zodpovednosť spravodajských služieb si vyžaduje exekutívnu kontrolu a parlamentný dohľad ako aj vstupy občianskej spoločnosti. Celkovým cieľom je izolácia bezpečnostných a spravodajských služieb od politického zneužitia bez izolácie od exekutívneho riadenia. Bezpečnostné a spravodajské služby musia reagovať na potreby ľudí prostredníctvom ich volených predstaviteľov, t.j., volených civilov v kabinete a parlamente, ktorí stelesňujú prevahu politickej kontroly nad bezpečnostnými a spravodajskými službami. V prípade zlyhania/zlyhávania volených civilov v kabinete a parlamente nastupuje občianska spoločnosť, expertné skupiny (think-tanks) a občania môžu obmedziť fungovanie služieb poskytovaním alternatívnych názorov (think-tanks), odhaľovaním škandálov a kríz (médiá), alebo sťažnosťami týkajúcimi sa nekalých praktík (občania).

Lipšicovská mafia chcela zabásnuť šéfa tajnej služby. Skončí hajzel v base ?

18.09.2021

„Záťah na Čurillu a ďalších vyšetrovateľov NAKA je jasný dôkaz, že systém narafičených udavačov bol odhalený a lipšicovská mafia dostala po pysku“, uvádza na svojom FB profile poslanec NR SR Ľuboš Blaha. Expremiér a doktor práv Fico na tlačovej konferencii verejne odhalil, že plán lipšicovskej mafie smeroval aj k zatknutiu šéfa tajnej služby1 a doktora práv [...]

Kto z koho v NAKA? Navrhla „Kočnerovu opičku“ za ústavnú sudkyňu. Teraz končí v súdnej rade. O čo ide vo „vojne policajtov“?

16.09.2021

Bez výraznejšieho záujmu novinárskej obce sa udiala mimoriadne významná udalosť. Osoba, ktorá významným spôsobom ovplyvnila v posledných rokoch súdny stav na Slovensku, končí v Súdnej rade Slovenskej republiky. Ako táto osoba ovplyvnila súdny stav? Napríklad aj tým, že JUDr. Lenka Praženková z titulu funkcie predsedníčky súdnej rady umožnila, aby sa pravidelným a [...]

Zombíci v rúškach. Dožijú sa 100 a viac rokov?

06.08.2021

Po dlhom čase … Sedím v autobuse … Všetci mlčia … Nikto sa neusmieva … Všetci majú na tvárach rúška … Poniektorí zo všetkých majú na tvárach namiesto rúšok respirátory FFP2 … Niektorí majú v ušiach štuple … Väčšina pozerá do mobilov … Menšina pozerá tupo do prázdna … Nikto nečíta knihu … Očný kontakt neexistuje [...]

SR školstvo skoly21 školy otvorenie koronavírus Prešov POX

Namiesto chýbajúcich učiteľov študenti. S platmi ich Matovič odkázal na Gröhlinga

18.10.2021 13:30

Učiteľom hrozí, že ich priemerný plat v budúcom roku klesne. Matovič od toho dáva ruky preč, je podľa neho na ministerstvách, ako rozdelia prostriedky.

testovanie Covid 19 Šamorín sms

NCZI rozposiela vytipovaným pacientom SMS pozvánky na tretiu dávku

18.10.2021 12:57

Tretiu dávku vakcíny proti ochoreniu COVID-19 môžu človeku podať aj po tom, ako ju písomne odporučí lekár.

APTOPIX Britain Lawmaker Attacked

Bude útokov na politikov pribúdať? Odpovedá expert

18.10.2021 12:28

,Keď zavraždili ďalšieho britského poslanca, k šoku sa pridali obavy, či nejde o istý trend,“ povedal expert na extémizmus Shaun McDaid.

diviak, Žilina, sídlisko Hájik

V bratislavskom Starom Meste sa množia prípady výskytu diviačej zvery

18.10.2021 12:02

Mestská časť je v prípade potreby pripravená podať žiadosť o mimoriadny lov.

gurtlervlado

Okolnosti ma donútili po rokoch vrátiť sa k písaniu blogov. Verejnosť sa dozvie naozaj šokujúce odhalenia ako funguje korupcia v súdnictve, v justičnom systéme, ako korupčníci hrajú svoje hry, ako falošní mesiáši idú spasiť slovenskú justíciu a pritom sú to len falošní judáši chrániaci vlastný korupčný systém s pomocou zapredaných médií atď.. Moje blogy budú pravdivé, založené na faktoch a poznatkoch, ktoré som získal počas mojej viac ako dvadsať ročnej právnickej praxe. Tie najlepšie znalosti a skúsenosti som získaval najmä v zahraničí, v krajinách ako napr. Cyprus, Panama, USA, Írsko, Španielsko, Hong Kong. Na Slovensku som prežil tiež isté obdobie života a po istom období snahy zmeniť túto krajinu v lepšiu krajinu pre čestných a statočných ľudí som pochopil, že dielo Jonáša Záborského Dva dni v Chujave má stále niečo do seba. Každopádne odhalenia v mojich blogoch snáď niekomu otvoria oči a niekomu otvoria niečo iné. A na záver heslo, ktoré by malo platiť aj keď väčšinou na Slovensku nefunguje: Las acciones hablan más que las palabras, Skutky namiesto rečí a Actions speak louder than words. Takže začíname priatelia aj nepriatelia moji. Viac aj na mojej web stránke gurtler.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 151187x
Priemerná čítanosť článkov: 4200x

Autor blogu