Založ si blog

Tajná služba zaútočila na advokáta. Zabijú ma, aby ma zastavili ?

Nielen vo svojich blogoch (prečítajte si ICH – kliksom informoval O KORUPČNOM KONANÍ A PÁCHANÍ ORGANIZOVANEJ TRESTNEJ ČINNOSTI V JUSTIČNOM SYSTÉME Slovenskej republiky, na ktorej svojou ne/činnosťou participovali a nie je vylúčené, že stále participujú tajné služby.

O protizákonnej činnosti tajných služieb a O KORUPČNOM KONANÍ A PÁCHANÍ ORGANIZOVANEJ TRESTNEJ ČINNOSTI V JUSTIČNOM SYSTÉME Slovenskej republiky som informoval aj predsedu vlády Slovenskej republiky, predsedu slovenského parlamentu, predsedu Súdnej rady SR a aj prezidentku Slovenskej republiky.

Organizovaný zločin znamená: nezákonnú činnosť vykonávanú skupinami troch a viac osôb s vnútornou štruktúrou, ktoré existujú dlhšie časové obdobie a majú za cieľ páchanie závažných zločinov spoločným postupom prostredníctvom zastrašovania, násilia, korupcie alebo iných prostriedkov na získanie finančného alebo iného materiálového zisku, priamo, či nepriamo. Rada Európy, Crime Analysis: Organised Crime – Best Practice Survey No. 4 (Analý- za zločinu: Organizovaný zločin – Prehľad najvhodnejšej praxe č. 4), (Strasbourg :CoE, 2002), s. 6

Osoby páchajúce organizovaný zločin (z ktorých viaceré preukázateľne pôsobili v tajných službách, pôsobia v tajných službách, resp. spolupracovali, či spolupracujú s tajnými službami) namiesto ochrany demokratických hodnôt našej spoločnosti svojou činnosťou demokratickú spoločnosť rozkladali a deštruovali, resp. stále ju rozkladajú a deštruujú.

Po vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice je verejne preukázaná značná disfunkčnosť tajných služieb a verejne odhalený je už aj stav, že došlo k prerasteniu organizovaného zločinu do orgánov verejnej moci Slovenskej republiky. Viz. napr.:

_____

_____

______

_________

___________

__________

_________

Zdroj: www.justicnamafia.sk

Moja činnosť (napr. verejné odhaľovanie korupčného konania orgnizovaných zločincov) sa nepozdáva tajným službám.

Jedna z tajných služieb sa rozhodla na moju osobu ako advokáta podať sťažnosť na Slovenskú advokátsku komoru.

Táto tajná služba, ktorá doteraz svojou činnosťou v súčinnosti s ďalšími subjektami spôsobili škodu a ujmu nielen mne ale aj mne blízkym osobám sa snaží ma zastrašiť.

Podanie tajnej služby na moju osobu ako advokáta na Slovenskú advokátsku komoru považujem za priamy útok na moju osobu a moje zákonné práva garantované medzinárodnými právnymi normami a Ústavou SR za to, že som realizoval svoje Ústavné práva garantované Ústavou Slovenskej republiky (Čl. 26 (1) Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. (2) Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu)

a za to, že som verejne upozorňoval na skutočnosti O KORUPČNOM KONANÍ A PÁCHANÍ ORGANIZOVANEJ TRESTNEJ ČINNOSTI V JUSTIČNOM SYSTÉME Slovenskej republiky, kde táto tajná služba mohla participovať, resp. podľa všetkých okolností aj participovala.

Tajná služba, by ma musela zabiť, aby ma zastavila v mojej činnosti, ktorú vykonávam na ochranu demokratického zriadenia našej spoločnosti s cieľom kompletného odhalenia a riadneho právoplatného potrestania organizovaných zločincov.

Podanie tajnej služby na moju osobu na Slovenskú advokátsku komoru vnímam ako akt zúfalstva zúfalcov, ktorí sa boja, že ich protizákonná činnosť bude verejne odhalená a oni sa ocitnú pred spravodlivým súdom.

Vyhlasujem, že som informácie O KORUPČNOM KONANÍ A PÁCHANÍ ORGANIZOVANEJ TRESTNEJ ČINNOSTI V JUSTIČNOM SYSTÉME Slovenskej republiky, na ktorej svojou ne/činnosťou participovali a nie je vylúčené, že stále participujú tajné služby poskytol zodpovedným subjektom a zároveň sú uložené aj na vhodných miestach (pre istotu, ak by ma zabili).

PRAVDA VÍŤAZÍ

Planéta COVID. Koľko mŕtvych treba na reštart PLANÉTY ?

17.11.2021

Lockdown, izolácia, prežitie, nesmrteľnosť na planéte COVID je dnes prioritou. Hlavne v Európe. Na našom Slovensku zvlášť a obzvlášť. Nikto nesmie zomrieť, lebo každý chce žiť večne. Politici sveta a na Slovensku sa rozhodli, že zachránia svojich občanov pred smrťou udusením, aby im umožnili žiť večne dovtedy, kým títo občania nezomrú na starobu, rakovinu, infarkt, [...]

Lipšicovská mafia chcela zabásnuť šéfa tajnej služby. Skončí hajzel v base ?

18.09.2021

„Záťah na Čurillu a ďalších vyšetrovateľov NAKA je jasný dôkaz, že systém narafičených udavačov bol odhalený a lipšicovská mafia dostala po pysku“, uvádza na svojom FB profile poslanec NR SR Ľuboš Blaha. Expremiér a doktor práv Fico na tlačovej konferencii verejne odhalil, že plán lipšicovskej mafie smeroval aj k zatknutiu šéfa tajnej služby1 a doktora práv [...]

Kto z koho v NAKA? Navrhla „Kočnerovu opičku“ za ústavnú sudkyňu. Teraz končí v súdnej rade. O čo ide vo „vojne policajtov“?

16.09.2021

Bez výraznejšieho záujmu novinárskej obce sa udiala mimoriadne významná udalosť. Osoba, ktorá významným spôsobom ovplyvnila v posledných rokoch súdny stav na Slovensku, končí v Súdnej rade Slovenskej republiky. Ako táto osoba ovplyvnila súdny stav? Napríklad aj tým, že JUDr. Lenka Praženková z titulu funkcie predsedníčky súdnej rady umožnila, aby sa pravidelným a [...]

zástava USA

Americký Kongres schválil predĺženie rozpočtového provizória, úrady môžu fungovať aj v marci

01.03.2024 05:43

Kongres USA schválil ďalšie predĺženie rozpočtového provizória, ktoré udrží časť federálnych úradov v prevádzke do 8. marca a zvyšné do 22. marca.

Czech Republic V4

Mienka Ukrajincov o Slovensku sa zhoršila, ale Fica hodnotia lepšie ako Orbána

01.03.2024 05:30

Joe Biden je medzi Ukrajincami najobľúbenejším zahraničným štátnikom. Na akých miestach sa umiestnili Robert Fico a Viktor Orbán?

Pellegrini, Fico, Danko

Danko: Parlament bude kvôli voľbám mŕtvy, pretože Pellegrini o to požiadal Fica

29.02.2024 23:39

Danko aj Naď kritizujú, že najbližšia riadna schôdza NR SR má byť až v polovici apríla.

Grasalkovičov Prezidentský palác

Pellegrini sa v druhom kole volieb môže spoľahnúť na Harabina, hlas by mu dalo vyše 60 percent jeho voličov

29.02.2024 22:50

Agentúra zisťovala, koho by voliči neúspešných kandidátov volili v druhom kole prezidentských volieb.

gurtlervlado

Okolnosti ma donútili po rokoch vrátiť sa k písaniu blogov. Verejnosť sa dozvie naozaj šokujúce odhalenia ako funguje korupcia v súdnictve, v justičnom systéme, ako korupčníci hrajú svoje hry, ako falošní mesiáši idú spasiť slovenskú justíciu a pritom sú to len falošní judáši chrániaci vlastný korupčný systém s pomocou zapredaných médií atď.. Moje blogy budú pravdivé, založené na faktoch a poznatkoch, ktoré som získal počas mojej viac ako dvadsať ročnej právnickej praxe. Tie najlepšie znalosti a skúsenosti som získaval najmä v zahraničí, v krajinách ako napr. Cyprus, Panama, USA, Írsko, Španielsko, Hong Kong. Na Slovensku som prežil tiež isté obdobie života a po istom období snahy zmeniť túto krajinu v lepšiu krajinu pre čestných a statočných ľudí som pochopil, že dielo Jonáša Záborského Dva dni v Chujave má stále niečo do seba. Každopádne odhalenia v mojich blogoch snáď niekomu otvoria oči a niekomu otvoria niečo iné. A na záver heslo, ktoré by malo platiť aj keď väčšinou na Slovensku nefunguje: Las acciones hablan más que las palabras, Skutky namiesto rečí a Actions speak louder than words. Takže začíname priatelia aj nepriatelia moji. Viac aj na mojej web stránke gurtler.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 37
Celková čítanosť: 182272x
Priemerná čítanosť článkov: 4926x

Autor blogu