Založ si blog

Tajní agenti sledujú Vaše blogy a odpočúvajú Vaše telefóny

 

Ako som už písal skôr, tak Národný bezpečnostný úrad zriadil 1. júla 2020 pracovisko pre hybridné hrozby a dezinformácie (PHHD), čo de facto znamená, že tajnoši sledujú, aké blogy píšete, čo píšete na fesjbuku a pod..

Viac aj TU alebo TU. Ak tajnoši vyhodnotia, že ste napr. „hybridná hrozba“ alebo píšete „dezinformácie“ môže nastať druhá fáza činnosti tajných agentov.

Tajnoši sa zamerajú na Váš mobil a začnú Vás odpočúvať. Odpočúvanie môže byť legálne alebo nelegálne.

Veľa závisí od sudcu v akom režime odpočúvanie (odposluchy) budú prebiehať. Aj to je jeden z dôvodov, prečo tajné služby mali a stále majú extrémny záujem nejakým spôsobom „zasahovať“ do života a kreovania sudcu. Viac aj TU

Na veľa „starých“ sudcov aj pred rokom 2014 boli vytvorené tzv. bezpečnostné spisy. Na „nových“ sudcov boli vytvorené tiež tzv. bezpečnostné spisy. V období od 1.9.2014 do 23.2.219 boli totiž na Slovensku účinné právne predpisy, na základe ktorých tajné služby zhromažďovali informácie na kandidátov na sudcov. Tieto právne predpisy boli síce Ústavným súdom SR vyhlásené za protiústavné, ale až po cca. 5tich rokoch.

Medzitým tajné služby v tomto období oficiálne vytvorili bezpečnostné spisy na minimálne 312 kandidátov na sudcovZákon č. 195/2014 Z. z. neustanovil podmienky ochrany pred nedôvodnou archiváciou údajov o osobe sudcu. Samotný spis zostáva v archíve NBÚ, lebo zákon také naloženie so spisom nevylučuje. Údaje zhromaždené NBÚ zostanú v jeho dispozícii „navždy“. Zákon tiež neustanovuje podmienky, ktoré sa musia splniť, aby NBÚ mohol údaje zhromaždené pre potreby overovania splnenia predpokladov sudcovskej spôsobilosti použiť na iný účel.  (v zmysle bodu 159 odôvodnenia NÁLEZu Ústavného súdu Slovenskej republiky z 30. januára 2019 PL. ÚS 21/2014-96)

Súhlas na odposluch Vášho telefónu dáva sudca.

Viac o problematike je možné si prečítať aj v mojom blogu s názvom Agent Kyselica, agent Šťastný a 307 agentov s krycou legendou sudca

Bolo by zaujímavé zistiť, koľko je na Slovensku vykonávaných legálnych a koľko nelegálnych odposluchov. Zaujímavý prípad riešil Európsky súd pre ľudské práva vo vzťahu k odposluchom v Srbsku. Srbsko je krajina, ktorú v minulosti navštívil aj exšéf vojenského spravodajstva generál Balciar. Viac aj TU.

Ktovie, či si slovenské a srbské tajné služby pri tomto stretnutí vymieňali informácie aj o odposluchoch  a rozhodnutí ESĽP alebo to bolo len zdvorilostné stretnutie tých, ktorí nás chránia pred bezprávim.

Planéta COVID. Koľko mŕtvych treba na reštart PLANÉTY ?

17.11.2021

Lockdown, izolácia, prežitie, nesmrteľnosť na planéte COVID je dnes prioritou. Hlavne v Európe. Na našom Slovensku zvlášť a obzvlášť. Nikto nesmie zomrieť, lebo každý chce žiť večne. Politici sveta a na Slovensku sa rozhodli, že zachránia svojich občanov pred smrťou udusením, aby im umožnili žiť večne dovtedy, kým títo občania nezomrú na starobu, rakovinu, infarkt, [...]

Lipšicovská mafia chcela zabásnuť šéfa tajnej služby. Skončí hajzel v base ?

18.09.2021

„Záťah na Čurillu a ďalších vyšetrovateľov NAKA je jasný dôkaz, že systém narafičených udavačov bol odhalený a lipšicovská mafia dostala po pysku“, uvádza na svojom FB profile poslanec NR SR Ľuboš Blaha. Expremiér a doktor práv Fico na tlačovej konferencii verejne odhalil, že plán lipšicovskej mafie smeroval aj k zatknutiu šéfa tajnej služby1 a doktora práv [...]

Kto z koho v NAKA? Navrhla „Kočnerovu opičku“ za ústavnú sudkyňu. Teraz končí v súdnej rade. O čo ide vo „vojne policajtov“?

16.09.2021

Bez výraznejšieho záujmu novinárskej obce sa udiala mimoriadne významná udalosť. Osoba, ktorá významným spôsobom ovplyvnila v posledných rokoch súdny stav na Slovensku, končí v Súdnej rade Slovenskej republiky. Ako táto osoba ovplyvnila súdny stav? Napríklad aj tým, že JUDr. Lenka Praženková z titulu funkcie predsedníčky súdnej rady umožnila, aby sa pravidelným a [...]

Olexij Reznikov

Reznikov skončil ako ukrajinský minister obrany, nahradil ho Kyrylo Budanov

05.02.2023 21:33

K výmene na kľúčovom ministerskom poste dochádza v kritickom období, keď sa očakáva rozsiahla ruská ofenzíva.

Pápež František

Pápež obvinil kruhy v katolíckej cirkvi zo zneužívania smrti Benedikta XVI.

05.02.2023 21:25

Pápež František tvrdí, že fámy o jeho nezhodách s Benediktom alebo o tom, že Benedikt bol zatrpknutý niektorými rozhodnutiami, ktoré prijal, sú nepravdivé.

Ruský vojak / Russký vojak / Okupant /

Ruská armáda verbuje do vojny na Ukrajine aj odsúdené ženy

05.02.2023 18:38

Medzi už naverbovanými je aj asi 50 žien zo ženského nápravnovýchovného tábora v Ruskom okupovanom meste Snižne v Doneckej oblasti.

Robert Kaliňák

Kaliňák nevylúčil návrat do politiky. Podľa neho ho tam volajú "nezákonné obvinenia"

05.02.2023 17:24

Exminister vnútra a člen predsedníctva Smeru tvrdí, že volebná kampaň sa bude spájať s kriminalizáciou opozície.

gurtlervlado

Okolnosti ma donútili po rokoch vrátiť sa k písaniu blogov. Verejnosť sa dozvie naozaj šokujúce odhalenia ako funguje korupcia v súdnictve, v justičnom systéme, ako korupčníci hrajú svoje hry, ako falošní mesiáši idú spasiť slovenskú justíciu a pritom sú to len falošní judáši chrániaci vlastný korupčný systém s pomocou zapredaných médií atď.. Moje blogy budú pravdivé, založené na faktoch a poznatkoch, ktoré som získal počas mojej viac ako dvadsať ročnej právnickej praxe. Tie najlepšie znalosti a skúsenosti som získaval najmä v zahraničí, v krajinách ako napr. Cyprus, Panama, USA, Írsko, Španielsko, Hong Kong. Na Slovensku som prežil tiež isté obdobie života a po istom období snahy zmeniť túto krajinu v lepšiu krajinu pre čestných a statočných ľudí som pochopil, že dielo Jonáša Záborského Dva dni v Chujave má stále niečo do seba. Každopádne odhalenia v mojich blogoch snáď niekomu otvoria oči a niekomu otvoria niečo iné. A na záver heslo, ktoré by malo platiť aj keď väčšinou na Slovensku nefunguje: Las acciones hablan más que las palabras, Skutky namiesto rečí a Actions speak louder than words. Takže začíname priatelia aj nepriatelia moji. Viac aj na mojej web stránke gurtler.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 37
Celková čítanosť: 173846x
Priemerná čítanosť článkov: 4699x

Autor blogu