Založ si blog

Tajní agenti sledujú Vaše blogy. Špeciálne pracovisko s krycím názvom PHHD

Národný bezpečnostný úrad zriadil 1. júla 2020 pracovisko pre hybridné hrozby a dezinformácie (PHHD). Po rezorte diplomacie ide o druhú štátnu inštitúciu, ktorá napĺňa zámer EÚ aj vlády SR systematicky sledovať, vyhodnocovať, analyzovať a reagovať na informačné operácie zamerané na šírenie potenciálne škodlivých informácií. 

Povedzme si teda, kto vlastne zriadil pracovisko pre hybridné hrozby a dezinformácie?

Nuž, zriadil ho Národný bezpečnostný úrad. Inštitúcia, ktorá má za sebou vážne pochybenia a prešľapy v minulosti.

Národný bezpečnostný úrad vykonáva v zmysle zákona okrem iného aj bezpečnostné previerky podnikateľov a fyzických osôb.

Niekedy tento “tajomný úrad” vykonával aj tzv. bezpečnostné previerky kandidátov na sudcov.

Kedže tzv. bezpečnostné previerky kandidátov na sudcov po Náleze Ústavného súdu Slovenskej republiky z 30. januára 2019 PL. ÚS 21/2014-96 už nie sú možné, úrad pre svojich príslušníkov našiel novú činnosť 🙂

Tento úrad (Národný bezpečnostný úrad) dokonca vydal aj pani Monike J. osvedčenie č. SP-PB-1963/2017-Ž zo dňa 22.6.2017 platné do 22.6.2022 na stupeň utajenia PRÍSNE TAJNÉ!!!

Pani Monika J. je momentálne vo väzbe, ale požiadala už o prepustenie.

Niekto sa ma v debate ako ďalej dokonca pýtal, či do veci jej prepustenia z väzby sa budú angažovať aj tajnoši, ktorí jej udelili bezpečnostnú previerku na najvyšší stupeň utajenia – PRÍSNE TAJNÉ?

Inštitúcia, ktorá používa v roku 2020 Informačný systém Previerka vyvinutý v roku 2006 a nasadený do ostrej prevádzky v roku 2007, zriadila sofistikované pracovisko pre hybridné hrozby a dezinformácie (PHHD).

S minimálnymi aktualizáciami je Informačný systém Previerka fungujúci nepretržite viac než 12 rokov.

A teraz sa podržte. Čo je naväčší GÓOOL ?

Pôvodný dodávateľ Informačného systému Previerka už neexistuje !!!

Tajnošom sa stratil (prestal existovať) pôvodný dodávateľ Informačného systému Previerka 🙂 

No uznajme, priatelia, také niečo sa môže stať len na Slovensku a ešte určite aj v africkom Bananistane  🙂

A títo „odborníci“ v kuloároch nazývaní aj „Tajnoši“, ja osobne ich nazývam v komunikácii s inými subjektmi krycím menom a heslom: “Pozor, tajnoši nbusr123 chytili červenú čiapočku“ idú bojovať proti hybridným hrozbám a dezinformáciám 🙂

Tajnošom nbusr123 som poslal niekoľko otázok. TU si môžete prečítať otázky aj odpoveď týchto profíkov, ktorí v minulosti „analyzovali“ aj moju osobu. Preto priatelia, dávajte si pozor, čo píšete, ako píšete a o kom píšete.

Na druhej strane v Petržalke sedí chlapík, ktorý číta aj blogy na Pravde. Jeho „analytická“ činnosť nie je rozhodne jednoduchá.

Moje blogy v minulosti títo tajnoši čítali tiež a vytvárali z nich napríklad kompiláty, ktoré skrývali a stále skrývajú  pod „utajované skutočnosti“. Prečo to tajnoši taja?

Nuž lebo tajnoši veľmi dobre vedia, že ich činnosť a skutočnosti, ktoré sa udiali dňa 24.10.2018 na neverejnom zasadnutí Súdnej rady SR boli protiústavné. Viac je možné si prečítať napr. TU

Takže na záver priatelia, pracovisko pre hybridné hrozby a dezinformácie (PHHD) vzniklo a bude bdieť aj nad Vašimi blogmi a dezinformáciami, ktoré v nich píšete.

A preto buďte veľmi opatrní, čo píšete, ako píšete a o kom píšete. 

V zmysle Ústavy Slovenskej republiky má síce každý právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu ale v Ústave sa tiež píše: 

„Domová prehliadka je prípustná len v súvislosti s trestným konaním, a to na písomný a odôvodnený príkaz sudcu. Spôsob vykonania domovej prehliadky ustanoví zákon. Iné zásahy do nedotknuteľnosti obydlia možno zákonom dovoliť iba vtedy, keď je to v demokratickej spoločnosti nevyhnutné na ochranu života, zdravia alebo majetku osôb, na ochranu práv a slobôd iných alebo na odvrátenie závažného ohrozenia verejného poriadku“

Súdruhovia a pracovisko pre hybridné hrozby a dezinformácie (PHHD) môže za istých okolností vyhodnotiť Vaše blogy  a informácie v nich uvedené ako hybridné hrozby a dezinformácie.

A keď sa to udeje a bude to nevyhnutné, môže sa stať, že raz skoro zrána, keď ešte sladko spíte, nezaklopú na Vaše dvere tajnoši ako v 50.tych rokoch minulého storočia ale iné zložky štátu a s baranidlom vyrazia dvere Vášho obydlia, aby Vám zhabali počítač, z ktorého píšete hoaxy a dezinformácie.

V zmysle Ústavy je obydlie síce nedotknuteľné a nie je dovolené doň vstúpiť bez súhlasu toho, kto v ňom býva, ale veď sme na Slovensku a tu je všetko relatívne. Hlavne keď sa súdruhovia riadia starým dobrým komunistickým heslom: Nepřítel nikdy nespí! BDĚTE !

Planéta COVID. Koľko mŕtvych treba na reštart PLANÉTY ?

17.11.2021

Lockdown, izolácia, prežitie, nesmrteľnosť na planéte COVID je dnes prioritou. Hlavne v Európe. Na našom Slovensku zvlášť a obzvlášť. Nikto nesmie zomrieť, lebo každý chce žiť večne. Politici sveta a na Slovensku sa rozhodli, že zachránia svojich občanov pred smrťou udusením, aby im umožnili žiť večne dovtedy, kým títo občania nezomrú na starobu, rakovinu, infarkt, [...]

Lipšicovská mafia chcela zabásnuť šéfa tajnej služby. Skončí hajzel v base ?

18.09.2021

„Záťah na Čurillu a ďalších vyšetrovateľov NAKA je jasný dôkaz, že systém narafičených udavačov bol odhalený a lipšicovská mafia dostala po pysku“, uvádza na svojom FB profile poslanec NR SR Ľuboš Blaha. Expremiér a doktor práv Fico na tlačovej konferencii verejne odhalil, že plán lipšicovskej mafie smeroval aj k zatknutiu šéfa tajnej služby1 a doktora práv [...]

Kto z koho v NAKA? Navrhla „Kočnerovu opičku“ za ústavnú sudkyňu. Teraz končí v súdnej rade. O čo ide vo „vojne policajtov“?

16.09.2021

Bez výraznejšieho záujmu novinárskej obce sa udiala mimoriadne významná udalosť. Osoba, ktorá významným spôsobom ovplyvnila v posledných rokoch súdny stav na Slovensku, končí v Súdnej rade Slovenskej republiky. Ako táto osoba ovplyvnila súdny stav? Napríklad aj tým, že JUDr. Lenka Praženková z titulu funkcie predsedníčky súdnej rady umožnila, aby sa pravidelným a [...]

F-16

Americká stíhačka F-16 sa zrútila do Žltého mora, pilot sa bezpečne katapultoval

11.12.2023 06:38

Príčina nehody je predmetom vyšetrovania.

Stridsvagn 122, Ukrajina, tank

VIDEO: Do lesa aj do mesta. Švédske tanky slúžia Ukrajincom proti Rusom

11.12.2023 06:00

Ukrajina začiatkom jesene dostala 10 tankov Stridsvagn 122, čo sú modernizované švédske upravené modely nemeckého tanku Leopard 2A5.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Rusi útočili na Kyjev. Ukrajina chce nielen F-16, ale aj švédske gripeny

11.12.2023 05:45, aktualizované: 05:51

Okrem stíhačiek F-16 má Ukrajina záujem aj o švédske gripeny. Ukrajinská piloti si ich už otestovali.

OV1

Zamračené pohľady, prudké gestá. Bolo to tak úprimné, ako sa len dalo, povedal Zelenskyj po rozhovore s Orbánom

11.12.2023 05:45

Vyzeralo to skôr ako hádka, než rozhovor, ktorý by rozptýlil dlhodobé spory. Viktor Orbán a Volodymyr Zelenskyj na seba narazili v Buenos Aires.

gurtlervlado

Okolnosti ma donútili po rokoch vrátiť sa k písaniu blogov. Verejnosť sa dozvie naozaj šokujúce odhalenia ako funguje korupcia v súdnictve, v justičnom systéme, ako korupčníci hrajú svoje hry, ako falošní mesiáši idú spasiť slovenskú justíciu a pritom sú to len falošní judáši chrániaci vlastný korupčný systém s pomocou zapredaných médií atď.. Moje blogy budú pravdivé, založené na faktoch a poznatkoch, ktoré som získal počas mojej viac ako dvadsať ročnej právnickej praxe. Tie najlepšie znalosti a skúsenosti som získaval najmä v zahraničí, v krajinách ako napr. Cyprus, Panama, USA, Írsko, Španielsko, Hong Kong. Na Slovensku som prežil tiež isté obdobie života a po istom období snahy zmeniť túto krajinu v lepšiu krajinu pre čestných a statočných ľudí som pochopil, že dielo Jonáša Záborského Dva dni v Chujave má stále niečo do seba. Každopádne odhalenia v mojich blogoch snáď niekomu otvoria oči a niekomu otvoria niečo iné. A na záver heslo, ktoré by malo platiť aj keď väčšinou na Slovensku nefunguje: Las acciones hablan más que las palabras, Skutky namiesto rečí a Actions speak louder than words. Takže začíname priatelia aj nepriatelia moji. Viac aj na mojej web stránke gurtler.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 37
Celková čítanosť: 180291x
Priemerná čítanosť článkov: 4873x

Autor blogu