Založ si blog

Kto stráži M. Kočnera ? Prečo neustrážili Kuciaka pred vrahmi ?

Isteže si poviete, že Kočnera dnes strážia príslušníci zboru väzenskej a justičnej stráže. To je pravda pravdivá. Kto však strážil M.K. roky rokúce pred tým, než sa udiala vražda novinára Kuciaka ?

Záhada?

Odhalí ju obyčajný advokátik z Východu ?

Z miesta, kde ako onehdá povedal pán premiér, „nič nie je“ ?

Sa uvidí.

Ako dobre vedia čitatelia mojich blogov na mojej pravde pravdivej, venujem sa istý čas aj tajným službám. Keďže som v minulosti bol a stále podľa všetkých okolností som v merku tajných služieb, mám aj ja v mojom merku tiež na oplátku niekoľko orgánov verejnej moci a pár verejných činiteľov.

Špeciálne vo voľných chvíľkach moju pozornosť venujem Národnému bezpečnostnému úradu (ďalej aj „NBÚ“). NBÚ je formálnoprávne „nezávislý správny orgán,“ ktorý de facto je zákonom ustanovený tak, aby mal značný mocenský potenciál prameniaci z koncentrácie informácií osobného charakteru. Bez ohľadu na formálnoprávne začlenenie do systému orgánov verejnej správy je NBÚ TAJNOU SLUŽBOU. Charakteristickou črtou tajných služieb je získavanie informácií utajeným spôsobom, ktorý nespĺňa požiadavky transparentnosti. (v zmysle bodu 122 odôvodnenia NÁLEZU Ústavného súdu Slovenskej republiky z 30. januára 2019 PL. ÚS 21/2014-96)

NBÚ ako tajná služba by teda mal strážiť veľa vecí a ľudí. Veď aj stráži. Ako? Nuž NBÚ „stráži“ a v rámci toho „udeľuje“ napríklad aj bezpečnostné previerky. Jednu bezpečnostú previerku na stupeň prísne tajné NBÚ udelil cca. rok pred smrťou novinára Kuciaka aj osobe, ktorá údajne celkom intenzívne komunikovala s obvineným Mariánom K.. Viac aj TU

Vystáva tak otázka, ako je možné, že tento strážca (poznámka autora JUDr. Gürtlera: keďže ide o blog na Pravde a nie odborný článok, tak pojem stážca je používaný ako terminus technicus pre osobu, ktorý nás stráži 🙂 a stráži aj napr. utajované skutočnosti) neustrážil v súčinnosti (spolupráci) s inými mocenskými zložkami štátu novinára Kuciaka pred jeho vrahmi (vrahom) ?

Zlyhal NBÚ, keď vydal napr. bezpečnostnú previerku na stupeň PRÍSNE TAJNÉ aj osobe (toho času vo väzbe), ktorá podľa nezávislého súdu a súdom pripusteného dôkazu (Threema komunikáci) celkom intenzívne komunikovala s Mariánom K. (toho času tiež vo väzbe) ?

NBÚ sa totiž môže celkom intenzívne „vŕtať“ vo Vašom živote a zasahovať aj do Vášho súkromia. Viac aj v odbornom článku TU.

Ako je možné, že NBÚ pri „vŕtaní“ sa v minulosti a v živote Moniky J. neodhalil „podozrivé aktivity“ a udelil jej bezpečnostú previerku na stupeň PRÍSNE TAJNÉ ?

Bola z tohto „stráženia“ vyvodená voči niekomu nejaká konzekvencia?

KTO STRÁŽI túto TAJNÚ SLUŽBU, že „si nerobí, čo chce a ako chce ?“

Quis custodiet ipsos custodes?

Už čoskoro prinesiem verejne verejnosti zaujímavé zistenia, že kto to vlastne “stráži” na Slovensku tajnú službu (NBÚ), akým spôsobom a pod.?

A kto vlastne naozaj stráži M.K. ? Kedy a aký nakoniec padne rozsudok?

Budú to zaujímavé zistenia a odhalenia pravdy pravdivej.

Tajnoši123 sa začali výrazne aktivizovať, keď zistili, že zhromažďujem a vyhodnocujem informácie súvisiace s vážnymi podozreniami na korupciou, vypaľovanie kandidátov na sudcov a falšovanie dokumentov a keďže sa obávajú verejného odhalenia ich protiústavnej a protizákonnej činnosti tak, ak by sa tento blog stratil, ako sa napríklad NBÚ stratil 🙂 (prestal existovať) pôvodný dodávateľ Informačného systému Previerka 🙂  budete vedieť „voco kráčí“ 🙂 Viac aj TU

V zmysle zákona č. 215/2004 Z.z. o ochrane utajovaných skutočností a o zmene a doplnení niektorých zákonov, utajovanou skutočnosťou nemôže byť informácia o nezákonnom alebo nesprávnom postupe alebo nezákonnom rozhodnutí verejných činiteľov a orgánov verejnej moci.

 

 

Čo urobí kotlebovec a kiskovec, keď tajná služba nevie, čo sa sa v jej sídle deje?

26.08.2020

Osobitný kontrolný výbor NR SR na kontrolu činnosti Národného bezpečnostného úradu vykonáva parlamentnú kontrolu činnosti Národného bezpečnostného úradu v rozsahu uvedenom v § 72, § 73 a § 74 zákona NR SR č. 215/2004 Z. z. o ochrane utajovaných skutočností a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Členmi kontrolného výboru môžu byť len poslanci Národnej rady [...]

Tajní agenti sledujú Vaše blogy a odpočúvajú Vaše telefóny

15.08.2020

Ako som už písal skôr, tak Národný bezpečnostný úrad zriadil 1. júla 2020 pracovisko pre hybridné hrozby a dezinformácie (PHHD), čo de facto znamená, že tajnoši sledujú, aké blogy píšete, čo píšete na fesjbuku a pod.. Viac aj TU alebo TU. Ak tajnoši vyhodnotia, že ste napr. „hybridná hrozba“ alebo píšete „dezinformácie“ môže nastať druhá fáza [...]

Infiltrácia agentov do parlamentu a súdnej rady. Kto pochybil ?

31.07.2020

Prekvapujúce odhalenia o agentovi Kyselicovi prekvapujú naozaj iba naivných. Osoby, ktoré sú v dôkladnom obraze, totiž vedia, že minimálne ďalší dvaja poslanci/poslankyne sú tiež agentmi tajných služieb. Nuž ale, keď si ľudia zvolia v rámci demokracie do parlamentu agentov, s tým sa nedá nič robiť. Taká je demokracia a ľudia pri voľbách ani nevedeli, že volili za [...]

US Election Debate Global Reaction

Trump a Biden predviedli prerušovanú debatu

30.09.2020 22:05

Odráža prezidentská debata fungovanie demokracie v USA?

Klávesnica / Počítač / Kyber / Špión / Internet /

Twitter omylom zablokoval oficiálny portál maďarskej vlády

30.09.2020 20:41

Počas blokovania sa na stránke objavila správa, že používateľ porušil pravidlá Twitteru.

US Election Debate Global Reaction

Trump versus Biden: Chaos, priveľa emócií a škaredé divadlo

30.09.2020 20:14

Prvá televízna diskusia prezidentských kandidátov bola jedna z najhorších v histórií. Myslí si Andrej Matišák, redaktor denníka Pravda.

Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici

Rooseveltka popiera, že pracujú aj infikovaní lekári

30.09.2020 20:00

Rooseveltova nemocnica v Banskej Bystrici vraj niekoľko dní tajila, že má lekárov pozitívnych na COVID-19. Vedenie to však rázne dementovalo.

gurtlervlado

Okolnosti ma donútili po rokoch vrátiť sa k písaniu blogov. Verejnosť sa dozvie naozaj šokujúce odhalenia ako funguje korupcia v súdnictve, v justičnom systéme, ako korupčníci hrajú svoje hry, ako falošní mesiáši idú spasiť slovenskú justíciu a pritom sú to len falošní judáši chrániaci vlastný korupčný systém s pomocou zapredaných médií atď.. Moje blogy budú pravdivé, založené na faktoch a poznatkoch, ktoré som získal počas mojej viac ako dvadsať ročnej právnickej praxe. Tie najlepšie znalosti a skúsenosti som získaval najmä v zahraničí, v krajinách ako napr. Cyprus, Panama, USA, Írsko, Španielsko, Hong Kong. Na Slovensku som prežil tiež isté obdobie života a po istom období snahy zmeniť túto krajinu v lepšiu krajinu pre čestných a statočných ľudí som pochopil, že dielo Jonáša Záborského Dva dni v Chujave má stále niečo do seba. Každopádne odhalenia v mojich blogoch snáď niekomu otvoria oči a niekomu otvoria niečo iné. A na záver heslo, ktoré by malo platiť aj keď väčšinou na Slovensku nefunguje: Las acciones hablan más que las palabras, Skutky namiesto rečí a Actions speak louder than words. Takže začíname priatelia aj nepriatelia moji. Viac aj na mojej web stránke gurtler.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 48629x
Priemerná čítanosť článkov: 4863x

Autor blogu