Založ si blog

6. Obesí sa Kajúcnička ako Judáš ? Čo na to SR ?

Čítaj1 len ak máš IQ 105 a viac a/alebo si príslušníkom tajnej služby. Inak to nepochopíš, šifru nenájdeš a je to waste of time.

Judáš Iškariotský nezvládol situáciu, dostal sa pod vplyv túžby po peniazoch, zradil Ježiša  za 30 strieborných a keď videl, čo vykonal, obesil sa.

Peter, apoštol, ochotný ísť za Ježišom až na Pilátovo nádvorie, pred obyčajnými slúžkami zaprie Ježiša. Keď ho však hlas kohúta upozorní, že spravil zle, ide a slzami ľútosti odčiní svoju zradu.

Rovnako ako Judáš nekonajú súčasní Kajúcnici na základe ktorých aj ich výpovedí vznikajú akcie NAKA s fatalistickými názvami ako napr.: Božie mlyny, Očistec, Judáš a podobne.

Žiaden z aktuálnych Kajúcnikov sa neobesil.

Zatiaľ. 🙁

Niektorí Kajúcnici/Kajúcničky (aj keď je extrémne otázne, či nemenovaná spĺňa kritéria Kajúcničky) však by chceli byť na Vianoce doma alebo aspoň v januári na oslave 50tky a tak klebetia, rozprávajú, kamuflujú, priznávajú…

Alebo možno len snažia zmiasť vyšetrovateľov na falošnú stopu. Veď vieme, ako to aj u nás chodí, všetko sa dá zariadiť.

…vtedy ma navštívila viackrát, žiadala odo mňa podporu od jednotlivých členov SR, aby za ňu zahlasovali a pri tejto príležitosti mi ponúkla, že v prípade ak sa stane … zariadi, že …

Keď som jej argumentovala, že …a že toto by mohol byť problém, tak mi len povedala:

„vieš ako to chodí aj u nás, všetko sa dá zariadiť“.

Toto mi povedala u mňa v kancelárii.

… Tiež by som chcela v tejto súvislosti uviesť, že so … sme sa u mňa v kancelárii na káve stretávali aj inokedy. Taktiež ona bola jedna z tých, ktoré mi chodievali gratulovať k narodeninám alebo k meninám.

… vtedy tam prišla aj ona, že sme spolu sedeli a debatovali a dali kávu.

… Konkrétne ona chcela odo mňa vybaviť JUDr. Z., JUDr. P. P….

… chcem uviesť, že v podstate každý si nejakým spôsobom zisťoval, kto a ako bude hlasovať v SR a akú môže predpokladať podporu, ale tak tam nikto nechcel prezradiť, ako bude hlasovať práve z dôvodu, že keby zahlasoval za niekoho iného a ten druhý sa stal predsedom, tak by to nebolo dobré, aby odkryli karty, pretože členmi SR a v podstate by sa odkrylo, že hlasuje niekto proti svojej kolegyni.

Skôr tam každý každému sľúbil hlas a potom si hlasovali v tajnom hlasovaní podľa seba.

Viac aj napr. v mojom blogu s názvom: Obvinení v OČISTCI sú nevinní

Na záver je potrebné uviesť, že všetko vo svete je vyvážené. 

Mimoriadne dôležitá je pšenička, ktorá potrebuje zem a sĺnko a z ktorej po jej zomletí  pekári každé ráno napečú chlebík. Sĺnko musí svietiť, aby mohla pšenička zo zeme vyrásť. A tiež pšenička potrebuje vodu. Dážď z nebies, aby pšenička nevyschla, aby ju sĺnko nespálilo.

Ďakujem za všetky informácie a podnety, ktoré mi zasielate (viete kde) a dodávate (viete ako), ktoré pôsobia v týchto tažkých časoch ako dar z nebies preto, aby som všetkým hladným po pravde prinášal duchovnú obživu2na tomto blogu a chránil tak Vás aj seba pred tajnými službami3, ktoré  svojou ne/činnosťou namiesto ochrany demokratických hodnôt našej spoločnosti svojou ne/činnosťou demokratickú spoločnosť rozkladali/jú a/alebo deštruovali/ujú.

Sledujte moje blogy tak ako ich sledujú tajnoši123 a dozviete sa informácie O KORUPČNOM KONANÍ A PÁCHANÍ ORGANIZOVANEJ TRESTNEJ ČINNOSTI V JUSTIČNOM SYSTÉME Slovenskej republiky.

1 V časoch Korony je duchovná obživa, ktorá veriacim má v kostoloch odovzdávaná byť obmedzená. A preto je možné duchovne sa obohatiť hlavne virtuálne, na internete. K tomu slúžia aj myšlienky v mojich blogoch, ktorých pochopenie vyžaduje IQ 105 a viac. V každom z blogov je totiž ukrytá šifra. Kým v časoch nekorony a neinternetu sa šifry a posolstvá odovzdávali cez mŕtve schránky, dnes v časoch korony sa šifry a posolstvá šíria aj blogmi a hoaxami.

2  Viac aj v blogu s názvom: Slnko a dážď https://gurtlervlado.blog.pravda.sk/2020/11/18/slnko-a-dazd/

3 Demokratická zodpovednosť spravodajských služieb si vyžaduje exekutívnu kontrolu a parlamentný dohľad ako aj vstupy občianskej spoločnosti. Celkovým cieľom je izolácia bezpečnostných a spravodajských služieb od politického zneužitia bez izolácie od exekutívneho riadenia. Bezpečnostné a spravodajské služby musia reagovať na potreby ľudí prostredníctvom ich volených predstaviteľov, t.j., volených civilov v kabinete a parlamente, ktorí stelesňujú prevahu politickej kontroly nad bezpečnostnými a spravodajskými službami. V prípade zlyhania/zlyhávania volených civilov v kabinete a parlamente nastupuje občianska spoločnosť, expertné skupiny (think-tanks) a občania môžu obmedziť fungovanie služieb poskytovaním alternatívnych názorov (think-tanks), odhaľovaním škandálov a kríz (médiá), alebo sťažnosťami týkajúcimi sa nekalých praktík (občania).

Planéta COVID. Koľko mŕtvych treba na reštart PLANÉTY ?

17.11.2021

Lockdown, izolácia, prežitie, nesmrteľnosť na planéte COVID je dnes prioritou. Hlavne v Európe. Na našom Slovensku zvlášť a obzvlášť. Nikto nesmie zomrieť, lebo každý chce žiť večne. Politici sveta a na Slovensku sa rozhodli, že zachránia svojich občanov pred smrťou udusením, aby im umožnili žiť večne dovtedy, kým títo občania nezomrú na starobu, rakovinu, infarkt, [...]

Lipšicovská mafia chcela zabásnuť šéfa tajnej služby. Skončí hajzel v base ?

18.09.2021

„Záťah na Čurillu a ďalších vyšetrovateľov NAKA je jasný dôkaz, že systém narafičených udavačov bol odhalený a lipšicovská mafia dostala po pysku“, uvádza na svojom FB profile poslanec NR SR Ľuboš Blaha. Expremiér a doktor práv Fico na tlačovej konferencii verejne odhalil, že plán lipšicovskej mafie smeroval aj k zatknutiu šéfa tajnej služby1 a doktora práv [...]

Kto z koho v NAKA? Navrhla „Kočnerovu opičku“ za ústavnú sudkyňu. Teraz končí v súdnej rade. O čo ide vo „vojne policajtov“?

16.09.2021

Bez výraznejšieho záujmu novinárskej obce sa udiala mimoriadne významná udalosť. Osoba, ktorá významným spôsobom ovplyvnila v posledných rokoch súdny stav na Slovensku, končí v Súdnej rade Slovenskej republiky. Ako táto osoba ovplyvnila súdny stav? Napríklad aj tým, že JUDr. Lenka Praženková z titulu funkcie predsedníčky súdnej rady umožnila, aby sa pravidelným a [...]

Mallorca

Na Mallorke sa zrútila budova reštaurácie, najmenej štyria ľudia neprežili

23.05.2024 23:02

Ďalších zhruba 25 osôb utrpelo zranenia.

pásmo gazy

Izraelská armáda postupuje hlbšie do Rafahu, podľa Galanta operácia ďalej zosilnie

23.05.2024 22:26

Za posledný deň prišlo pri izraelskom bombardovaní a pozemných operáciách v celom Pásme Gazy o život 91 Palestínčanov.

Peter Pavel

Prezident Pavel sa zranil pri jazde na motorke. Skončil v nemocnici

23.05.2024 21:30

Jeho zranenia nie sú vážne, vyžiadajú si však krátke pozorovanie.

okamura, SPD, protest

Danko vystúpil na Okamurovej demonštrácii v Prahe. Odporcovia po nich hádzali vajíčka

23.05.2024 21:03, aktualizované: 21:38

Danko občanom Česka zaželal vládu, pre ktorú budú na prvom mieste.

gurtlervlado

Okolnosti ma donútili po rokoch vrátiť sa k písaniu blogov. Verejnosť sa dozvie naozaj šokujúce odhalenia ako funguje korupcia v súdnictve, v justičnom systéme, ako korupčníci hrajú svoje hry, ako falošní mesiáši idú spasiť slovenskú justíciu a pritom sú to len falošní judáši chrániaci vlastný korupčný systém s pomocou zapredaných médií atď.. Moje blogy budú pravdivé, založené na faktoch a poznatkoch, ktoré som získal počas mojej viac ako dvadsať ročnej právnickej praxe. Tie najlepšie znalosti a skúsenosti som získaval najmä v zahraničí, v krajinách ako napr. Cyprus, Panama, USA, Írsko, Španielsko, Hong Kong. Na Slovensku som prežil tiež isté obdobie života a po istom období snahy zmeniť túto krajinu v lepšiu krajinu pre čestných a statočných ľudí som pochopil, že dielo Jonáša Záborského Dva dni v Chujave má stále niečo do seba. Každopádne odhalenia v mojich blogoch snáď niekomu otvoria oči a niekomu otvoria niečo iné. A na záver heslo, ktoré by malo platiť aj keď väčšinou na Slovensku nefunguje: Las acciones hablan más que las palabras, Skutky namiesto rečí a Actions speak louder than words. Takže začíname priatelia aj nepriatelia moji. Viac aj na mojej web stránke gurtler.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 37
Celková čítanosť: 185217x
Priemerná čítanosť článkov: 5006x

Autor blogu