Založ si blog

4. Pravda o 111 zatajených spisoch špeciálneho prokurátora

Čítaj1 len ak máš IQ 107 a viac a/alebo si príslušníkom tajnej služby. Inak to nepochopíš, šifru nenájdeš a je to waste of time.

Poďme teda IN MEDIAS RES2.

Aby sme si rozumeli a vyjasnili veci hneď na úvod priatelia. Špeciálneho prokúratora Dušana Kováčika (toho času vo väzbe) nepoznám viac ako ktokoľvek z Vás. Tzn. poznám ho len z médií. Nikdy som ho nestretol a do istého obdobia3 mňa on ako aj iné osoby a subjekty vôbec nezaujímali, nevenoval som im pozornosť a žil som svoj život „človeka milión“.

Pre objektívnosť treba tiež uviesť, že v minulosti som sa pokúšal presadiť na slovenskej politckej scéne a tak, ak si dáte do google vyhľadávača moje meno, výjde Vám niekoľko článkov, kde ma niektoré „objektívne“ a „nezávislé“ média vykreslili ako všetko „možné a strašné a desné a pod.“

Na základe vlastnej skúsenosti teda viem, čo je pravda, čo sa ako pravda môže javiť a predovšetkým viem, že nie všetko, čo výjde v médiách je pravda pravdivá.

Ale späť k pánovi Kováčikovi. Tento „člen“ zločineckej skupiny podľa § 296 Trestného zákona je vo väzbe na základe rozhodnutia Trestného špecializovaného súdu v Pezinku (7Tp/3/2020). Rozhodnutie je možné si prečítať na stánke www.justicnamafia.sk 

Dôležité prečítať si aj toto, skôr než „súd či Vy, vynesiete rozsudok“ – Obvinení v OČISTCI sú nevinní.

Viac zaujímavých info o OČISTI už čoskoro 🙂

Okrem informácie o väzbe špeciálneho prokurátora prebehla v poslednom období aj široko mediálne zdieľaná informácia, že v Kováčikovej kancelárii sa našli ďalšie nevybavené spisy – Zatajených spisov je 111 Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22534378/v-kovacikovej-kancelarii-sa-nasli-dalsie-nevybavene-spisy.html

Táto informácia ma zaujala a chcel som vedieť viac, tak som sa oficiálne dopytoval kompetentných na tých médiami prezentovaných 111 zatajených spisov v Kováčikovej kancelárii.

Oficiálna odpoveď kompetentnej osoby na môj dopyt bola takáto:

Ak teda akceptujeme vyššie uvedenú odpoveď kompetenentej osoby ako objektívny pravdivý fakt, tak je zrejmé, že informácie prezentované médiami „o 111 zatajených spisov v Kováčikovej kancelárii“ nie sú celkom „pravdivé a presné“.

Prečo som vlastne napísal tento blog, ktorý mi môže niekto vyčítať, že sa akoby „zastávam“ „člena“ zločineckej skupiny podľa § 296 Trestného zákona vo väzbe na základe rozhodnutia Trestného špecializovaného súdu v Pezinku (7Tp/3/2020) ?

Tak predovšetkým vôbec sa pána Kováčika nezastávam. Považoval som za potrebné však uviesť aj vyššie uvedené informácie.

Nuž, priatelia, hľadám objektívne médium, kde by som nielen na blogoch mohol prinášať verejnosti objektívne informácie, ktoré sú neskreslené, neutajené, nevytrhnuté z kontextu, proste všetky pravdivé a objektívne informácie

O KORUPČNOM KONANÍ A PÁCHANÍ ORGANIZOVANEJ TRESTNEJ ČINNOSTI V JUSTIČNOM SYSTÉME Slovenskej republiky, pretože nie všetko, čo média prinesú zodpovedá objektívnym skutočnostiam a pravde.

Viaceré média na Slovensku totiž informácie skresľujú, zatajujú, vytrhávajú ich z kontextu a vykresľujú rôzne subjekty a osoby nie v celom komplexe pravdivo a slúžia ako nástroj propagandy niektorých politikov.

V podvedomí väčšiny z Vás totiž nepochybne na základe informácií podaných médiami v poslednom mesiaci zostalo ohľadom osoby špeciálneho prokurátora aj to, že v „Kováčikovej kancelárii našli 111 zatajených spisov“.

Napríklad niečo o médiách:

„Existuje množstvo príkladov novinárskych textov a televíznych relácií, ktoré poukazujú na to, ako sa médiá používali na propagandu vojny. Boro Kontič, známy novinár a riaditeľ Mediálneho centra v Sarajeve, zbieral príklady vojnovej žurnalistiky v bývalej Juhoslávii (1991-1995), ktoré sa týkali najmä podnecovania k vojne, propagandy a jazyka nenávisti. V dokumentárnom filme Roky zjedené levmi (Years Eaten by Lions, 2010), ešte raz pripomína a upozorňuje na to, že propagácia vojny môže zničiť spoločnosť. Urobil rozhovory s tými, ktorých články a reportáže boli jednoducho efektnou lžou, zameranou na podnecovanie nenávisti a násilia, ktorí vo svojich správach poukazovali nielen na jednotlivé osoby ale aj na skupiny ľudí, ktorých bolo treba vyhnať z mesta, dediny, zavrieť do väzenia, zbiť alebo zabiť. A hoci niet pochýb o tom, že médiá zohrali jednu z kľúčových a najšpinavších úloh v konfliktoch v regióne bývalej Juhoslávie, boli len nástrojom politiky. Niet žiadnej pochybnosti, že reálnu zodpovednosť za to majú politici.4

Na záver je potrebné uviesť, že všetko vo svete je vyvážené. 

Mimoriadne dôležitá je pšenička, ktorá potrebuje zem a sĺnko a z ktorej po jej zomletí  pekári každé ráno napečú chlebík. Sĺnko musí svietiť, aby mohla pšenička zo zeme vyrásť. A tiež pšenička potrebuje vodu. Dážď z nebies, aby pšenička nevyschla, aby ju sĺnko nespálilo.

Ďakujem za všetky informácie a podnety, ktoré mi zasielate (viete kde) a dodávate (viete ako), ktoré pôsobia v týchto tažkých časoch ako dar z nebies preto, aby som všetkým hladným po pravde prinášal duchovnú obživu5na tomto blogu a chránil tak Vás aj seba pred tajnými službami6, ktoré  svojou ne/činnosťou namiesto ochrany demokratických hodnôt našej spoločnosti svojou ne/činnosťou demokratickú spoločnosť rozkladali/jú a/alebo deštruovali/ujú.

Sledujte moje blogy tak ako ich sledujú tajnoši123 a dozviete sa informácie O KORUPČNOM KONANÍ A PÁCHANÍ ORGANIZOVANEJ TRESTNEJ ČINNOSTI V JUSTIČNOM SYSTÉME Slovenskej republiky.

1 V časoch Korony je duchovná obživa, ktorá veriacim má v kostoloch odovzdávaná byť obmedzená. A preto je možné duchovne sa obohatiť hlavne virtuálne, na internete. K tomu slúžia aj myšlienky v mojich blogoch, ktorých pochopenie vyžaduje IQ 107 a viac. V každom z blogov je totiž ukrytá šifra. Kým v časoch nekorony a neinternetu sa šifry a posolstvá odovzdávali cez mŕtve schránky, dnes v časoch korony sa šifry a posolstvá šíria aj blogmi a hoaxami.

2 Odhalenia v tomto blogu budú brutálne a čerti ochraňujúci kyberpriestor by ich mohli dokonca nazvať aj hoaxami, ale neverte tomu. Každý hoax je aj súčasťou propagandy a každá propaganda je aj súčasťou politiky.

3 To obdobie začalo 24.10.2018, keď nastala v mojom okolí právna skutočnosť, ktorá ovplyvnila a stále ovplyvňuje môj život, život mojej rodiny a život osôb mne blízkych

4 PROPAGANDA A SLOBODA MASOVEJ INFORMÁCIE – https://www.osce.org/files/f/documents/7/c/356391.pdf

5  Viac aj v blogu s názvom: Slnko a dážď https://gurtlervlado.blog.pravda.sk/2020/11/18/slnko-a-dazd/

6 Demokratická zodpovednosť spravodajských služieb si vyžaduje exekutívnu kontrolu a parlamentný dohľad ako aj vstupy občianskej spoločnosti. Celkovým cieľom je izolácia bezpečnostných a spravodajských služieb od politického zneužitia bez izolácie od exekutívneho riadenia. Bezpečnostné a spravodajské služby musia reagovať na potreby ľudí prostredníctvom ich volených predstaviteľov, t.j., volených civilov v kabinete a parlamente, ktorí stelesňujú prevahu politickej kontroly nad bezpečnostnými a spravodajskými službami. V prípade zlyhania/zlyhávania volených civilov v kabinete a parlamente nastupuje občianska spoločnosť, expertné skupiny (think-tanks) a občania môžu obmedziť fungovanie služieb poskytovaním alternatívnych názorov (think-tanks), odhaľovaním škandálov a kríz (médiá), alebo sťažnosťami týkajúcimi sa nekalých praktík (občania).

12. Aký je plán B, ak vakcína na COVID 19 nebude fungovať ?

27.12.2020

Čítaj1 len ak máš IQ 99 a viac a/alebo si príslušník tajnej služby a/alebo si poslanec. Inak to nepochopíš, šifru nenájdeš a je to waste of time. Poďme teda IN MEDIAS RES2. Nie som lekár ale právnik, takže z logiky veci by som sa k medicínskym otázkam nemal vyjadrovať. Ale … 🙂 Logika na Slovensku nie celkom funguje, lebo však aj v slovenskom parlamente máme [...]

11. Zasahuje vianočný korupčný stromček k tajnošom123?

24.12.2020

Čítaj1 len ak máš IQ 100 a viac a/alebo si príslušník tajnej služby a/alebo si poslanec. Inak to nepochopíš, šifru nenájdeš a je to waste of time. Poďme teda IN MEDIAS RES2. JUDÁŠ akcia NAKA naplno odhalila, že v štáte slovenskom nie že je niečo prehnité, ale tento štát je naplno prehnitý korupciou odspodu až nahor. Bez ohľadu na to, že sa stále domnievam, že nielen [...]

10. Demokracia sa na fašistický režim može zmeniť neočakávane

12.12.2020

Čítaj1 len ak máš IQ 101 a viac a/alebo si príslušník tajnej služby a/alebo si poslanec. Inak to nepochopíš, šifru nenájdeš a je to waste of time. Poďme teda IN MEDIAS RES2. Slovenský parlament reprezentuje demokratickú vzorku slovenských voličov. Našťastie alebo možno aj bohužiaľ 🙂 Dnešná demokraticky zvolená menšina poslancov s fašistickým a komunistickým [...]

Jake Angeli / Jacob Chansley /

Simpsonovci nepredpovedali útok na Kongres, obrázok i na Slovensku zdieľali stovky ľudí

15.01.2021 19:30

Obrázok bol graficky upravený a nepochádza zo žiadnej skutočnej epizódy Simpsonovcov, čo potvrdil aj jeden zo scenáristov a producentov seriálu Matt Selman.

Očkovanie / Vakcína / Koronavírus / Covid /

Dánsko je v očkovaní proti Covidu lídrom EÚ, 80 percent Dánov chce vakcínu

15.01.2021 18:33

Rýchlosť očkovania súvisí s tým, že Dánsko všetky použiteľné vakcíny okamžite aplikuje. Podľa vlády vakcíny, ktoré sa dotknú dánskej pôdy, treba okamžite použiť.

F16 / Stíhačka /

Rusko po USA odstúpilo od Zmluvy o otvorenom nebi, Biden pripustil eskaláciu napätia

15.01.2021 17:35

Zmluva podpísaná v roku 1992 mala za cieľ budovať dôveru medzi Ruskom a Západom po skončení studenej vojny a bola vnímaná ako dôležitý nástroj medzinárodnej kontroly zbrojenia.

Mark Rutte

Holandská vláda pre krivdu na 20-tisícoch rodičov podala demisiu

15.01.2021 16:15

Demisia vlády ale podľa politológov na výsledok marcových volieb zrejme veľký vplyv mať nebude.

gurtlervlado

Okolnosti ma donútili po rokoch vrátiť sa k písaniu blogov. Verejnosť sa dozvie naozaj šokujúce odhalenia ako funguje korupcia v súdnictve, v justičnom systéme, ako korupčníci hrajú svoje hry, ako falošní mesiáši idú spasiť slovenskú justíciu a pritom sú to len falošní judáši chrániaci vlastný korupčný systém s pomocou zapredaných médií atď.. Moje blogy budú pravdivé, založené na faktoch a poznatkoch, ktoré som získal počas mojej viac ako dvadsať ročnej právnickej praxe. Tie najlepšie znalosti a skúsenosti som získaval najmä v zahraničí, v krajinách ako napr. Cyprus, Panama, USA, Írsko, Španielsko, Hong Kong. Na Slovensku som prežil tiež isté obdobie života a po istom období snahy zmeniť túto krajinu v lepšiu krajinu pre čestných a statočných ľudí som pochopil, že dielo Jonáša Záborského Dva dni v Chujave má stále niečo do seba. Každopádne odhalenia v mojich blogoch snáď niekomu otvoria oči a niekomu otvoria niečo iné. A na záver heslo, ktoré by malo platiť aj keď väčšinou na Slovensku nefunguje: Las acciones hablan más que las palabras, Skutky namiesto rečí a Actions speak louder than words. Takže začíname priatelia aj nepriatelia moji. Viac aj na mojej web stránke gurtler.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 117306x
Priemerná čítanosť článkov: 3555x

Autor blogu