Založ si blog

4. Pravda o 111 zatajených spisoch špeciálneho prokurátora

Čítaj1 len ak máš IQ 107 a viac a/alebo si príslušníkom tajnej služby. Inak to nepochopíš, šifru nenájdeš a je to waste of time.

Poďme teda IN MEDIAS RES2.

Aby sme si rozumeli a vyjasnili veci hneď na úvod priatelia. Špeciálneho prokúratora Dušana Kováčika (toho času vo väzbe) nepoznám viac ako ktokoľvek z Vás. Tzn. poznám ho len z médií. Nikdy som ho nestretol a do istého obdobia3 mňa on ako aj iné osoby a subjekty vôbec nezaujímali, nevenoval som im pozornosť a žil som svoj život „človeka milión“.

Pre objektívnosť treba tiež uviesť, že v minulosti som sa pokúšal presadiť na slovenskej politckej scéne a tak, ak si dáte do google vyhľadávača moje meno, výjde Vám niekoľko článkov, kde ma niektoré „objektívne“ a „nezávislé“ média vykreslili ako všetko „možné a strašné a desné a pod.“

Na základe vlastnej skúsenosti teda viem, čo je pravda, čo sa ako pravda môže javiť a predovšetkým viem, že nie všetko, čo výjde v médiách je pravda pravdivá.

Ale späť k pánovi Kováčikovi. Tento „člen“ zločineckej skupiny podľa § 296 Trestného zákona je vo väzbe na základe rozhodnutia Trestného špecializovaného súdu v Pezinku (7Tp/3/2020). Rozhodnutie je možné si prečítať na stánke www.justicnamafia.sk 

Dôležité prečítať si aj toto, skôr než „súd či Vy, vynesiete rozsudok“ – Obvinení v OČISTCI sú nevinní.

Viac zaujímavých info o OČISTI už čoskoro 🙂

Okrem informácie o väzbe špeciálneho prokurátora prebehla v poslednom období aj široko mediálne zdieľaná informácia, že v Kováčikovej kancelárii sa našli ďalšie nevybavené spisy – Zatajených spisov je 111 Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22534378/v-kovacikovej-kancelarii-sa-nasli-dalsie-nevybavene-spisy.html

Táto informácia ma zaujala a chcel som vedieť viac, tak som sa oficiálne dopytoval kompetentných na tých médiami prezentovaných 111 zatajených spisov v Kováčikovej kancelárii.

Oficiálna odpoveď kompetentnej osoby na môj dopyt bola takáto:

Ak teda akceptujeme vyššie uvedenú odpoveď kompetenentej osoby ako objektívny pravdivý fakt, tak je zrejmé, že informácie prezentované médiami „o 111 zatajených spisov v Kováčikovej kancelárii“ nie sú celkom „pravdivé a presné“.

Prečo som vlastne napísal tento blog, ktorý mi môže niekto vyčítať, že sa akoby „zastávam“ „člena“ zločineckej skupiny podľa § 296 Trestného zákona vo väzbe na základe rozhodnutia Trestného špecializovaného súdu v Pezinku (7Tp/3/2020) ?

Tak predovšetkým vôbec sa pána Kováčika nezastávam. Považoval som za potrebné však uviesť aj vyššie uvedené informácie.

Nuž, priatelia, hľadám objektívne médium, kde by som nielen na blogoch mohol prinášať verejnosti objektívne informácie, ktoré sú neskreslené, neutajené, nevytrhnuté z kontextu, proste všetky pravdivé a objektívne informácie

O KORUPČNOM KONANÍ A PÁCHANÍ ORGANIZOVANEJ TRESTNEJ ČINNOSTI V JUSTIČNOM SYSTÉME Slovenskej republiky, pretože nie všetko, čo média prinesú zodpovedá objektívnym skutočnostiam a pravde.

Viaceré média na Slovensku totiž informácie skresľujú, zatajujú, vytrhávajú ich z kontextu a vykresľujú rôzne subjekty a osoby nie v celom komplexe pravdivo a slúžia ako nástroj propagandy niektorých politikov.

V podvedomí väčšiny z Vás totiž nepochybne na základe informácií podaných médiami v poslednom mesiaci zostalo ohľadom osoby špeciálneho prokurátora aj to, že v „Kováčikovej kancelárii našli 111 zatajených spisov“.

Napríklad niečo o médiách:

„Existuje množstvo príkladov novinárskych textov a televíznych relácií, ktoré poukazujú na to, ako sa médiá používali na propagandu vojny. Boro Kontič, známy novinár a riaditeľ Mediálneho centra v Sarajeve, zbieral príklady vojnovej žurnalistiky v bývalej Juhoslávii (1991-1995), ktoré sa týkali najmä podnecovania k vojne, propagandy a jazyka nenávisti. V dokumentárnom filme Roky zjedené levmi (Years Eaten by Lions, 2010), ešte raz pripomína a upozorňuje na to, že propagácia vojny môže zničiť spoločnosť. Urobil rozhovory s tými, ktorých články a reportáže boli jednoducho efektnou lžou, zameranou na podnecovanie nenávisti a násilia, ktorí vo svojich správach poukazovali nielen na jednotlivé osoby ale aj na skupiny ľudí, ktorých bolo treba vyhnať z mesta, dediny, zavrieť do väzenia, zbiť alebo zabiť. A hoci niet pochýb o tom, že médiá zohrali jednu z kľúčových a najšpinavších úloh v konfliktoch v regióne bývalej Juhoslávie, boli len nástrojom politiky. Niet žiadnej pochybnosti, že reálnu zodpovednosť za to majú politici.4

Na záver je potrebné uviesť, že všetko vo svete je vyvážené. 

Mimoriadne dôležitá je pšenička, ktorá potrebuje zem a sĺnko a z ktorej po jej zomletí  pekári každé ráno napečú chlebík. Sĺnko musí svietiť, aby mohla pšenička zo zeme vyrásť. A tiež pšenička potrebuje vodu. Dážď z nebies, aby pšenička nevyschla, aby ju sĺnko nespálilo.

Ďakujem za všetky informácie a podnety, ktoré mi zasielate (viete kde) a dodávate (viete ako), ktoré pôsobia v týchto tažkých časoch ako dar z nebies preto, aby som všetkým hladným po pravde prinášal duchovnú obživu5na tomto blogu a chránil tak Vás aj seba pred tajnými službami6, ktoré  svojou ne/činnosťou namiesto ochrany demokratických hodnôt našej spoločnosti svojou ne/činnosťou demokratickú spoločnosť rozkladali/jú a/alebo deštruovali/ujú.

Sledujte moje blogy tak ako ich sledujú tajnoši123 a dozviete sa informácie O KORUPČNOM KONANÍ A PÁCHANÍ ORGANIZOVANEJ TRESTNEJ ČINNOSTI V JUSTIČNOM SYSTÉME Slovenskej republiky.

1 V časoch Korony je duchovná obživa, ktorá veriacim má v kostoloch odovzdávaná byť obmedzená. A preto je možné duchovne sa obohatiť hlavne virtuálne, na internete. K tomu slúžia aj myšlienky v mojich blogoch, ktorých pochopenie vyžaduje IQ 107 a viac. V každom z blogov je totiž ukrytá šifra. Kým v časoch nekorony a neinternetu sa šifry a posolstvá odovzdávali cez mŕtve schránky, dnes v časoch korony sa šifry a posolstvá šíria aj blogmi a hoaxami.

2 Odhalenia v tomto blogu budú brutálne a čerti ochraňujúci kyberpriestor by ich mohli dokonca nazvať aj hoaxami, ale neverte tomu. Každý hoax je aj súčasťou propagandy a každá propaganda je aj súčasťou politiky.

3 To obdobie začalo 24.10.2018, keď nastala v mojom okolí právna skutočnosť, ktorá ovplyvnila a stále ovplyvňuje môj život, život mojej rodiny a život osôb mne blízkych

4 PROPAGANDA A SLOBODA MASOVEJ INFORMÁCIE – https://www.osce.org/files/f/documents/7/c/356391.pdf

5  Viac aj v blogu s názvom: Slnko a dážď https://gurtlervlado.blog.pravda.sk/2020/11/18/slnko-a-dazd/

6 Demokratická zodpovednosť spravodajských služieb si vyžaduje exekutívnu kontrolu a parlamentný dohľad ako aj vstupy občianskej spoločnosti. Celkovým cieľom je izolácia bezpečnostných a spravodajských služieb od politického zneužitia bez izolácie od exekutívneho riadenia. Bezpečnostné a spravodajské služby musia reagovať na potreby ľudí prostredníctvom ich volených predstaviteľov, t.j., volených civilov v kabinete a parlamente, ktorí stelesňujú prevahu politickej kontroly nad bezpečnostnými a spravodajskými službami. V prípade zlyhania/zlyhávania volených civilov v kabinete a parlamente nastupuje občianska spoločnosť, expertné skupiny (think-tanks) a občania môžu obmedziť fungovanie služieb poskytovaním alternatívnych názorov (think-tanks), odhaľovaním škandálov a kríz (médiá), alebo sťažnosťami týkajúcimi sa nekalých praktík (občania).

Planéta COVID. Koľko mŕtvych treba na reštart PLANÉTY ?

17.11.2021

Lockdown, izolácia, prežitie, nesmrteľnosť na planéte COVID je dnes prioritou. Hlavne v Európe. Na našom Slovensku zvlášť a obzvlášť. Nikto nesmie zomrieť, lebo každý chce žiť večne. Politici sveta a na Slovensku sa rozhodli, že zachránia svojich občanov pred smrťou udusením, aby im umožnili žiť večne dovtedy, kým títo občania nezomrú na starobu, rakovinu, infarkt, [...]

Lipšicovská mafia chcela zabásnuť šéfa tajnej služby. Skončí hajzel v base ?

18.09.2021

„Záťah na Čurillu a ďalších vyšetrovateľov NAKA je jasný dôkaz, že systém narafičených udavačov bol odhalený a lipšicovská mafia dostala po pysku“, uvádza na svojom FB profile poslanec NR SR Ľuboš Blaha. Expremiér a doktor práv Fico na tlačovej konferencii verejne odhalil, že plán lipšicovskej mafie smeroval aj k zatknutiu šéfa tajnej služby1 a doktora práv [...]

Kto z koho v NAKA? Navrhla „Kočnerovu opičku“ za ústavnú sudkyňu. Teraz končí v súdnej rade. O čo ide vo „vojne policajtov“?

16.09.2021

Bez výraznejšieho záujmu novinárskej obce sa udiala mimoriadne významná udalosť. Osoba, ktorá významným spôsobom ovplyvnila v posledných rokoch súdny stav na Slovensku, končí v Súdnej rade Slovenskej republiky. Ako táto osoba ovplyvnila súdny stav? Napríklad aj tým, že JUDr. Lenka Praženková z titulu funkcie predsedníčky súdnej rady umožnila, aby sa pravidelným a [...]

Mallorca

Na Malorke sa zrútila terasa reštaurácie, najmenej štyria ľudia neprežili

23.05.2024 23:02, aktualizované: 23:38

Ďalších zhruba 27 osôb utrpelo zranenia.

pásmo gazy

Izraelská armáda postupuje hlbšie do Rafahu, podľa Galanta operácia ďalej zosilnie

23.05.2024 22:26

Za posledný deň prišlo pri izraelskom bombardovaní a pozemných operáciách v celom Pásme Gazy o život 91 Palestínčanov.

Peter Pavel

Prezident Pavel sa zranil pri jazde na motorke. Skončil v nemocnici

23.05.2024 21:30

Jeho zranenia nie sú vážne, vyžiadajú si však krátke pozorovanie.

okamura, SPD, protest

Danko vystúpil na Okamurovej demonštrácii v Prahe. Odporcovia po nich hádzali vajíčka

23.05.2024 21:03, aktualizované: 21:38

Danko občanom Česka zaželal vládu, pre ktorú budú na prvom mieste.

gurtlervlado

Okolnosti ma donútili po rokoch vrátiť sa k písaniu blogov. Verejnosť sa dozvie naozaj šokujúce odhalenia ako funguje korupcia v súdnictve, v justičnom systéme, ako korupčníci hrajú svoje hry, ako falošní mesiáši idú spasiť slovenskú justíciu a pritom sú to len falošní judáši chrániaci vlastný korupčný systém s pomocou zapredaných médií atď.. Moje blogy budú pravdivé, založené na faktoch a poznatkoch, ktoré som získal počas mojej viac ako dvadsať ročnej právnickej praxe. Tie najlepšie znalosti a skúsenosti som získaval najmä v zahraničí, v krajinách ako napr. Cyprus, Panama, USA, Írsko, Španielsko, Hong Kong. Na Slovensku som prežil tiež isté obdobie života a po istom období snahy zmeniť túto krajinu v lepšiu krajinu pre čestných a statočných ľudí som pochopil, že dielo Jonáša Záborského Dva dni v Chujave má stále niečo do seba. Každopádne odhalenia v mojich blogoch snáď niekomu otvoria oči a niekomu otvoria niečo iné. A na záver heslo, ktoré by malo platiť aj keď väčšinou na Slovensku nefunguje: Las acciones hablan más que las palabras, Skutky namiesto rečí a Actions speak louder than words. Takže začíname priatelia aj nepriatelia moji. Viac aj na mojej web stránke gurtler.sk

Štatistiky blogu

Počet článkov: 37
Celková čítanosť: 185219x
Priemerná čítanosť článkov: 5006x

Autor blogu